| UnityLearner2001 a întrebat:

Salut, am si eu o intrebare, am 14 si imi place o fata, dar nu e de la mine din clasa si as vrea sa stiu cum sa aflu daca si ea ma place sau cum sa intru in vorba cu ea in facebook, nu vreau sa-i spun ca o plac fiindca mie teama ca o sa primesc un raspuns negativ crying, ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| Vvistula a răspuns:

Te duci la ea si vorbesti ce ***, toti vreti fete pe fb, nu faceti nimic pe fb, tupeu ca altfel mori fara sa te f***, aa si nu te duce ca dilaul la ei sa o intrebi daca te place, vorbesti normal cu ea, o intrebi diferite chestii, ce e asa greu ca nu iti cade o mana, esti barbat sau nu? Pai ce faci aici, faci sexul masculin de ras? FII barbat

7 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Pai iti e teama degeaba. Mai bine sa stii exact ceea ce simte decat sa speri degeaba.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fara frica daca primesti un raspuns negativ inseamna ca nu a fost sa fie!

| Hutzy95 a răspuns:

Fa rost de facebook-u ei si baga-te in seama cu ea pe facebook, invit-o in oras zii ca o placi, daca nu ii place de tine asta e...

| SuntFataInPlm a răspuns:

Din ce oras esti? pls raspunde

| UnityLearner2001 explică (pentru SuntFataInPlm):

Scuze dar vreau sa raman anonim.

| SuntFataInPlm a răspuns (pentru UnityLearner2001):

Macar spune-mi esti din Romania? locuiesti in ro?