| andy301196 a întrebat:

Salut.Am si eu o intrebare : Cum sa imi infrunt teama pentru. fete? Adica ce si cum sa fac sa nu imi mai fie frica sau rusine sa vb cu ele sau langa ele? De ex. sunt fete cu care pot vb tooott ce vreau. Dar cand sunt langa altele mai frumoase sau de care-mi place. ma emotionez si zic numai prostii sau ma incurc in timp ce vorbesc sad big grin Fundita la cel/cea care chiar ma ajuta

apropo ( am 14 ani si is in clasa a-8-a ) FUNDA

Răspuns Câştigător
| andreea_3169 a răspuns:

Toata problema tine doar de tine! si fetele sunt la fel ca tine. daca sp ca cu unele poti vorbi si cu altele nu ca sunt prea frumoase.hmmm incearca si tu sa te controlezi, toti oamani sunt egali nu conteaza felul in care arata.Deci lol! chiar nu ai avea de ce sa ai emotiitongue! Bafta!

1 răspuns:
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Ia-ti inima in dinti si zi-i fetei pe care o placi ca o placi