| anonim_4396 a întrebat:

Salut happy am si eu o intrebare mai banala...e ceva normal sa fii plictisit sa intretii relatii sexuale? eu unu is plitisit ma culc cu ele de plictiseala imi ia sa imi dau drumu 1 ora cel mai putin ce imi recomandati big grin ps dau funda la cel care imi da cel mai bun sfat

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca nu faci dragoste cu o partenera pe care o iubesti, ajungi sa te plictisesti foarte repede si chiar sa ai probleme de potenta

10 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Te-ai plictisit de sex încearcă să faci dragoste.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Man sunt satul de minciunile mele, ai uitat sa spui ca sunt 3 pe zi

| Felys a răspuns:

Simplu,daca nu te simti atras de femei, nu te mai culca cu ele, poate ai alte inclinatii si nu stii inca

| Geniuss a răspuns (pentru Felys):

Vrei sa te injur? am inclinatii spre tine :X prafule

| zeulzamolxe666 a răspuns:

Te pomini ca ai si tu freza iguana, dacie cu volan pe dreapta si ti-e greata si cand domn profesor iti zice sarumana...

| Geniuss a răspuns (pentru zeulzamolxe666):

laughing)) ce comic ai fost vedeteas aruncat in fata trenului

| zeulzamolxe666 a răspuns (pentru Geniuss):

Iar tu sa fii conductor.te dezamagesc, unde sunt eu, trec numai vapoare.

| Geniuss a răspuns (pentru zeulzamolxe666):

Rescriu "vedeteas aruncat in fata trenului" miopulelaughing)))

| LuFacs a răspuns (pentru zeulzamolxe666):

Ce tare ai fost la faza asta rolling on the floor

| zeulzamolxe666 a răspuns (pentru Geniuss):

Om cu simtul umorului, trec peste cultura ta generala si te ajut.tu termini f greu dupa o ora, fiindca te plictisesti prietene.eu mai cred ca de fapt tu nici nu incepi! dar daca tot te plictisesti, de ce nu iei sa citesti o carte, uite de exemplu amintiri din copilarie, sau uita-te la desene animate!