| Justinsheeeeeeeeees a întrebat:

Salut, am si eu o intrebare, mi s-a rupt ata de la penis si a curs putin sange, nu mult si nici putin, nu stiu ce sa fac, e ceva rau? Cand pun mana pe penis ma doare putin nu mult

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ata penisului nu trebuia sa se rupa deloc...
Ma rog, acum este tarziu, deci spala cu apa calduta si sapun si pastreaza-l curat pana se vindeca, fara sa te mai masturbezi sau sa ai sex pana nu se vindeca complet.

| Emilian65 a răspuns:

Faptul ca ți s-a rupt ața la penis, înseamnă că ai probleme medicale cu el. Consulta de urgenta un medic urolog.

| Justinsheeeeeeeeees explică (pentru Emilian65):

Pai am penisu circumcis si nu s-a rupt la primul act sexual

| Hyperion7 a răspuns:

Nu e nimic rău, atât doar că o să fie inestetica pielea de pe penis.
Nu ai ce sa faci, decât să accepți situația de acum

| DonMoldo a răspuns:

Înseamnă ca ai probleme de sanatate cu penisul. Ata se rupe la primul contact sexual doar la baietii care au probleme de sanatate cu penisul.

| Justinsheeeeeeeeees explică (pentru DonMoldo):

Pai e ceva rau se poate trata nu se trateaza singur tin sa mentionez penisu meu e circumcis

| NataLee a răspuns:

E normal. Și mie mi s-a intamplat

| Caracox a răspuns:

Dar cum ai capatat ata ai cusut o?

| DanielleCarlos a răspuns:

Nu-i problemă, e ceva normal, e absolut normal să se întâmple?