| EdyJm3k3ru a întrebat:

am si eu o intrebare pentru baieti:cand faci prima oara sex si ti se rupe ata iti curge mult sange, si doare tare?

Răspuns Câştigător
| Bogdan1o a răspuns:

Haide...trecerea la barbatie e putin dureroasa, dar e si mai placuta
e doare putin dar e nimica toata, curge putin sange...asa ca nu-ti face griji...bafta

5 răspunsuri:
| ColaCola a răspuns:

Ata nu se rupa la baieti precum himenul la fete, este foarte probabil sa fii virgin toata viata.Este foarte putin probabil sa ti-o rupi la primul act sexual. Iubitul meu si acum are ata, asa ca, stai linistit.

| lAuRitAs a răspuns:

Ustura putin la alti curge mai mult la alti mai putin mie nu mi-a curs mai deloc dar a usturat ceva... happy aproape k nu se intamplase nimic thumbs up

| AlecsOne a răspuns:

Te doare putin si nu curge nici-o picatura de sange...sange curge doar la fete happy

| ROB3RT89 a răspuns:

Depinde si de fata,daca e putin mai larga,nu se rupe! Depinde si de tine,daca esti ceva mai lent nu se rupehappyOricum nu e cine stie ce, doar te jeneaza putin, asa ca stai linistit!

| ieuuu a răspuns:

Ce barbat esti tu daca ti-e frica de putina durere?laughingnu curge aproape deloc...si ustura putin