| Sov95 a întrebat:

Salut.Am si eu o mica problema. Este o fata de care imi place. Mereu cand sunt cu ea, (dar cand sunt singur, doar noi 2) ma simt destul de in largul meu, vorbesc cu ea, pe cand atunci cand mai este inca cineva (orice persoana pe care o cunoaste unul dintre noi) nu ma mai simt in largul meu, ma simt asa... mic, simt ca mi-e rusine sa nu spun cine stie ce. Ce as putea face in privinta acestui fapt?

3 răspunsuri:
| Ady93 a răspuns:

Si eu patesc exact la fel! Si cred ca ideea cu bautu merge la max, sa incerc si eu.

| Sov95 explică:

Eu nu beau laughing

nu dau fundita primelor doua raspunsuri. daca nu primesc altele las intrebarea fara fundita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bea ceva inainte sa te intalnesti cu ea, poate o sa ai curaj sa fi in largul tau... eu asa faceam cand simtem asta