| XeLeRoN a întrebat:

Salut am si eu o problema am 17 ani si nu am avut prietena niciodata nu cred ca am probleme cu aspectul fizic nu sunt gras. sunt inalt dar sunt mai timid cu fetele pana le cunosc dupa nu am nicio trebuie...

Răspuns Câştigător
| Johnny_3797 a răspuns:

Salut.Se vede ca problema ta nu este ca esi gras sau ceva defecte fizice dar pur si simplu nu stii cum sa comunici cu fetele.Fii mai activ mai glumet mai relaxat si nu te teme sa vorbeste cu ele.Tu vorbeste normal cu sora verishoara si tot asa apu imaginazatii ca ele sunt cam o ruda sau ceva, sau cel mai bine sa-ti fie totuna ce iti vor spune pentru ca tu esti tu si gata happyFii mai relaxat si vorbeste cum doresti happy

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Problema e ca tu fiind un baiat de treaba fetele te vor trata ca pe o carpa murdara, iti spun eu nu te chinui cu ele si eu am incercat dar numai de sclifosite am dat fete care nu meritau dragostea mea, iti va sosi jumatatea cand e momentul oportun.

| dOody a răspuns:

Pai incearca sa fii mai indrasnet, in general fetelor le plac baietii mai indrasneti, dar vezi, nici prea prea. :*