| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema. Daca ma puteti ajuta, VA ROG FRUMOS! Problema e in felu` urmator:Eu sunt mai timid, si as vrea sa-mi fac o prietena. Dar nu stiu cum sa fac.
MULTUMESC ANTICIPAT! Pt. raspunsul cel mai bun dau FUNDA!:-D

Răspuns Câştigător
| sorinL1 a răspuns:

Pur si simplu... iti iei inima in dinti si incepi sa socializezi cu fetele. In functie de cum decurge treaba poti sa avansezi de la "buna" la suc in oras la o tavaleala pe cinste.

Fetelor le plac baietii indrazneti (a nu se citi nesimtiti).

1 răspuns:
| DizzyXD a răspuns:

Fa-te nesimtit ca sa iti faci o prietena, asa sunt si eu timida