| anonim_4396 a întrebat:

Salut am si eu o problema din copilarie, am un fel de boala la penis nu stiu exact cum se cheama ""nu mi se beleste penisul"", ma scuze de expresie dar n-am stiut cum sa scriu altfel vreau sa stiu daca la o varsta mai mare o sa pot sa intretin relatii sexuale normal? multumesc

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu se decaloteaza si nu vei putea avea relatii sexuale pana nu iti rezolvi problema. In mod normal, parintii tai ar fi trebuit sa-ti decaloteze penisul la fiecare baie si apoi sa faci la fel. Fiindca nu ati facut-o, s-ar putea sa ai nevoie de o decalotare chirurgicala sau chiar de o circumcizie daca ai fimoza. Trebuie sa te vada un urolog si sa-ti recomande tratamentul potrivit.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Fimoza

| GMan_3569 a răspuns:

Sfatul meu:nu ar trebui sa iti fie rusine de asa ceva, am avut si eu la fel, dar m-am dus la medic. S-ar rezolvat imediat. Daca te vei duce la un medic ginecolog, problema se va rezolva. Daca nu se rezolva cu mana, nu-ti face griji, poti face o circumcizie, adica ti se va taia cu bisturiul preputul, adica pielea din jurul..."capului". Nu doare deloc. Nu te speria cand auzi "bisturiu","operatie", etc. O sa simti o intepatura de tantar la operatie, apoi o sa adormi si te trezesti.raspunsul la ultima intrebare este: da, o sa poti intretine relatii sexuale normale, cu conditia sa le spui parintilor, si medicului. Daca iti este rusine, nu trebuie sa-ti fie! Serios nu e ceva normal, dar nici anormal. Sper ca te-am ajutat si ca te-am convins ca e bine sa fii sincer si sa spui totul pentru sanatatea ta.

| iPhone_3149 a răspuns:

Ai **** ma vreodata?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc mult Brigaela si BurningBoy