| LabăDeURS022 a întrebat:

Salut, am tot citit pe site-uri 5 semne ca o femeie te place sau ceva de genul, e adevărat ca dacă o femeie nu te place sau nu are treabă cu tine, adică nu face contact fizic cu tine. (adică nu te atinge)

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Mai citeste odata articolul ala ca nu l-ai inteles ori i-ai dat o interpretare taman pe dos!

Daca o femeie NU te place este clar ca NU face contact cu tine, NU te atinge, nu te vede, nu se uita la tine, nici macar NU vrea te sa te intalneasca sau sa stea de vorba cu tine.

Din pacate, dragoste cu sila nu se poate face si nici sa fortam pe nimeni sa ne placa nu avem cum, fiindca inimii nu-i putem comanda sa placem un om care nu ne place si nu simtim nimic pentru el.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Acele situri se bagă ele pe ele în seamă.

| anonimuIl a răspuns:

O femeie care nu place un bărbat e și normal să nu vrea să fie atinsă nici cu mâna de bărbatul ăla.

Citește bine - o femeie când e LEȘINATĂ după un bărbat și bărbatul o atinge pe mână, adică pune mâna lui pe mâna femeii aia se PIERDE total, se emoționează în așa hal că îi trebuie cam 5 - 10 minute ca să își revină din starea aia.

Pentru ea momentul când bărbatul a pus mâna lui pe mâna ei este intenția bărbatului că și el o place și vrea să fie cu ea.

În ziua aia fac și sex sau maxim a 2 zi.

Deci - când ești cu o femeie frumoasă și tu pui mâna pe mâna ei și LEȘINĂ aia de emoții poți să consideri că o să faci și sex cu ea chiar în aceiași zi.

Cam așa reacționează femeile de la o singură atingere cu mâna când sunt LEȘINATE după un bărbat.

| Bazzed a răspuns:

Iar întrebarea este...

| akaanne a răspuns:

Când o femeie când nu te place te ignora total.