| Aidan a întrebat:

Salut, am un joc care necesita sa apas pe mai multe butoane odata si cand le apas suna ceva la unitatea centrala, cum pot face sa le pot apasa fara nicio problema?

3 răspunsuri:
| Aidan explică:

Pai joc PES si trebuie sa apas pe 2 sageti E si D cand vreau sa trag si uneori merge uneori nu prea...

| alexulu a răspuns:

Nu te mai juca jocu ala... suna asa exact din cauza ca apesi pe mai multe butoane

| emeris a răspuns:

Daca apesi mai multe butoane deodata unitatea face zgomot straight face asta e buba...nu cred ca jocu' iti spune sa le apesi in acelasi timp. ci pe rand. incearca sa te "porti" un pic mai frumos cu tastatura aia si o sa vezi ca unitatea nu va mai scoate zgomote happy a mea de-aia face asa laughing