| user12345555 a întrebat:

Salut, am vrut să mă dezvirginez cu iubita mea.
I-am făcut oral ei si după am început să o frec puțin ca să pot pune prezervativul, era cam 80% sculata când l-am pus.
Menționez ca în timp ce-i făceam ei oral mi se sculase, dar nu pentru mult timp,
S-a pus pe mine si am dat putin cu penisul printre,, buze,, și am vrut să introduc în ea iar atunci am ejaculat.
Am fost dezamăgit ca nu am reușit să o bag măcar o dată.
De la ce s-ar fi putut întâmpla asta?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"am ejaculat...de la ce s ar fi putut întâmpla asta?"

hmmm, lasă-ne o săptămână-două să analizăm situația, e prea dificil să-ți răspundem ad-hoc. Revenim după 18 aprilie, ok?

| Emilian65 a răspuns:

De la pre multa dorința de a face sex și a te dezvirginata.

| WilliamQoilung2024 a răspuns:

Nu e panică men!
E normal. Fiind novice, excitatia și-a spus cuvântul.
Data viitoare, înainte cu oră de contactul sexual, "dă-o pe sub mână".
Adică să fii om cu dare de mână.