| bogdanfree14 a întrebat:

Salut as dori ca la urmatoarea intrebare sa raspundeti cum puteti mai bine : eu sunt complexat de felul in care arat si as dori ca din urmatorul site si din poza de profil sa va spuneti parerea despre mine http://www.facebook.com/......media/set/

Răspuns Câştigător
| Mihaela_5801 a răspuns:

Bogdan fiecare e frumos in felul lui...Iar tu estichiar dragut! mult timp m-am subestimat si eu dar mi-am revenit! fiecare e bun si e frumos in felul lui! Trezestete in fiecare dimineata si uitate in oglinda si spune-ti sunt cel mai frumos, sau sunt destul de dragut! a da si inca ceva nu incerca mereu sa te compari cu ceilalti baieti, tu estitu si estiunic, nu trebuie sa te uiti la ceilalti! iubestete si acceptate asa cum esti!

11 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Mey copilule, vezi-ti de scoala si lasa prejudecatile despre ambalaj macar dupa ce iti da parul la axiale.

| tyana a răspuns:

Varsta adolescentei e varsta marilor complexe.Chiar daca ai fi perfect tot ti-ai gasi mici defecte.Nu esti singurul care trece prin astfel de probleme.Trebuie sa ai mai multa incredere in tine!

| georgiana_1403 a răspuns:

Sa iti dau un sfat. daca tu nu ai inceredere in tine atunci cine ai vrea sa aiba? ai incredere in tine pentru ceea ce esti si pentru cum arati. in timp iti vei forma o parere mult mai buna despre tine dar invata sa ai incredere in tine.

| georgiana_1403 a răspuns:

Daca tu nu ai inceredere in tine atunci cine ai vrea sa aiba? ai incredere in tine pentru ceea ce esti si pentru cum arati. in timp iti vei forma o parere mult mai buna despre tine dar invata sa ai incredere in tine.

| viatadecacatt a răspuns:

Arati foarte bine pentru varsta ta! bine cateva kg in plus dar.ai timp sa le dai jos cand mai crestibig grinpup

| BomBonika_9617 a răspuns:

Cati ani ai? presupun ca pana in 10 :p oricum pe viitor te vei mai schimbawinking si nu esti urat happy fiecare e frumos in felu lui si oricne are ceva aparte ceva doar a lor love struck sper sa nu mai fi complexatwinking tzaoolove struck FUNDA pls :d:d

| Mihaela_5801 a răspuns:

Bogdan sper ca te-am ajutat! Ms ca mi-ai declarat raspunsul cistigator!

| maria_9426 a răspuns:

Buna.
Important este sa te simti tu bine in pielea ta, nu conteaza ce spun altii. Daca tu ai incredre in tine si crezi in tine, atunci poti sa iti implinesti visurile si sa aspiri la lucruri mari.
Nu pot sa imi dau cu parerea despre tine deoarece sunt doar poze iar o persoana nu este formata numai din aspectul fizic. Tu esti in crestere, nu iti pot da un ultimatum cu privire la cum arati.
Pa, pa.

| felix24 a răspuns:

Hmmm na esti putin grasut da nu vad ce e in neregula cu asta se poate si slabi dar esti destul d esimpatic

| Adevarat a răspuns:

Arati bine sunt cam de varstea ta si eu am avut probeleme credeam sa am ochi urati dar inainte erau verzi acum albastri si e primcipala mea arma la fete dar nu fi suparat poti sa et schimbi dar ramai asa ca arati ok ...bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Barbatul nu trebuie sa fie frumos, ci destept bogdane.dar tu esti in regula.esti bine.