| glontz54 a întrebat:

as dori putin ajutor...am fost cu o fata cam vreo 2 luni si ne-am despartit de un an. acum este cu tip de vreo 20 de ani si mereu cand ne intalnim(suntem in clasa amandoi) ma saruta si acum nu stiu ce sa cred... ma place sau nu? imi face complimente mai mereu si ma pipaie.va rog sa imi dati niste sfaturi big grin

Răspuns Câştigător
| Vasybulan a răspuns:

Bai frate ea e de genu "am fost cu ala doar din curiozitate dar tot pe tine te iubesc mai mult". Cel mai bine las-o naibii si cauta o fata care sa te placa cu adevarat nu parapante(parasute) de astea. Numa binebig grin

6 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Ei,incepe sa nu-i mai placa de cel cu care e acum,caruta nu prea mai merge si tu esti victima perfecta.
Stie c-ai placut-o si incearca sa vada daca o mai placi,isi ascute ghearele si talentele de viitoare femeie, pe sufletul tau.
N-ar trebui sa accepti sa fii jucaria ei.
Cauta-ti o prietena si repede, se va dezumfla brusc.
Bafta!

| puya07 a răspuns:

Mai ardeo de cateva oribig grin apoi daca te place propune-i sa il lase pe ala

| glontz54 explică (pentru puya07):

M-am gandit la asta da (cica) il iubeste mult pe ala e de 7 luni cu el... parerea mea e ca daca lar iubi nu miar mai propune chestii din astea.

| puya07 a răspuns (pentru glontz54):

Normal...tu mai propunei...si daca poti ardeo sa ii iei gandu de la ala

| torchwood a răspuns:

Sincer la o relatie de 2 luni.si despartiti de 1 an mai simti ceva pentru ea? daca da nu se merita sa te mai complici doar in cazul in care vb tovarasului de mai jos/sus(egal ordinea)vezi daca reusesti sa o mai arzi de cateva ori! daca nu /nu se merita sa o mai bagi in seama atat de mult! doar necesarul de zi cu zi

| puya07 a răspuns (pentru torchwood):

Adevar graiesti