| alex5153 a întrebat:

Salut as dori sai cant un cintec iubitei mele cine ma poate ajuta si imi va zice un cintec usor si foarte frumos si sa fiba de iubire cine ma ajuta va rog pe romina sa fiba

3 răspunsuri:
| greenish a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=MHzqg0wJzJE&ob=av2e

Personal cred ca aproape orice fata ar vrea sa i se cante melodia asta :P

| ღSคภ๔яค a răspuns:

Mie imi place mult melodia astax(e trista :(( )D.http://www.youtube.com/watch?v=YtFrCDZqzNc

| Charvel a răspuns:

Dupa mine, cea mai buna melodie este Vama Veche - Epilog. Partea rea e ca nu stiu cat de formata ai vocea asa ca spun doar ca e destul de grea pentru vocal. Ar fi frumos sa chemi multi prieteni (de-ai tai si de-ai ei), sa iei chitara, sau un prieten care canta la chitara si sa cantati toti melodia, incepand cu tine big grin. Acordurile la chitara sunt simple: Do, Sol, La minor, Fa, Do, Sol, Do si apoi se repeta big grin. Mult succeswinking