| alex5153 a întrebat:

Salut incurind vine anul nou si as dori sa-i fac u cadou iubitei mele cine ma poate ajuta ce cadou ea-si putea face?

4 răspunsuri:
| Anonimmaa a răspuns:

De exemplu poti sa ii cumperi un ursulet[dar ai spus ca i`ai mai luat] incearca sa ii iei un lant o bratara sau o bijuterie nu e neaparat sa coste mult iti spun eu ca o sa aprecieze orice i`ai da...si incearca sa ii dai cadoul intr-un mod mai impresionant...Succeshappy

| sweetgirlforyou a răspuns:

Daca ii plac bijuteriile si iti permiti poti sa ii ei o bijuterie finuta,un parfum de calitate, incearca sa o intrebi subtil daca isi doreste ceva, poate ca ii place ceva in mod spekial, poti sa ii ei ceva de inbracat ft elegant care ei ii place.Cam astea sunt lucrurile care le plac fetelor. succes

Răspuns utilizator avertizat