| BlackStar99 a întrebat:

Salut, as vrea sa ma ajutati. Miercuri e ziua unei prietene de care imi place. Nu sunt de nasul ei da, no, poate omul sa viseze.Nu stiu ce cadou sa-i iau unei fete pretentioase, tupeiste. Face 16 ani. Nu prea inteleg femeile. Ii schimbatoare la comportament ca vremea(ba ii vesela, ba ii trista, ba nu stiu ce etc.). Cum am mai spus, nu inteleg femeile. Is coleg si prieten cu ea de minim 12 ani si inca nu stiu cand ii fericita sau cand ii trista. Ce cadou i-as putea lua. Nu vreau sa-i iau ceva extravagant. Vreu ceva simplu si cu stil. Multumesc anticipat.
P. S. Ii mai spun "printesa" pentru ca se poarta ca una.

4 răspunsuri:
| Lawliet14 a răspuns:

Nu mai generaliza, nu toate femeile sunt la fel. Femeia in aceasta zodie este schimbatoare, tu trebuie sa o sustii ca sa-i fie bine. Nu stiu daca esti capabil sa o intelegi. O iubesti doar pentru felul in care arata sau si pentru caracter? Poti sa ii iei si parfum, da, nicio fata/femeie n-are destule parfumuri (Buy Sellers zicea ca nu happy ).

| BlackStar99 explică (pentru Lawliet14):

Dac ma gandesc mai bine, imi place doar pentru cum arata. Ma simt ciudat acum deoarece eu promovez caracterul unei persoane.

Răspuns utilizator avertizat