| AleexTPU a întrebat:

Astazi colega pe care o plac a facut 14 ani si m-am gandit sa-i fac un mic cadou. I-am zis astazi La multi ani si toate celelaughing am pupat-o. Dupa scoala m-am dus si i-am luat o cutie cu bomboane de capsuni( ii plac capsunile) si un boboc de trandafir rosu, toate intr-o pungulita de cadou. Nu am fost chiar emotionat in fata ei, dar in drum spre casa m-am gandit la intrebarea : cum sa ma comport cu ea maine la scoala? Gestul meu a fost unul dragut?(vreau aici pareri din partea fetelor laughing ).

7 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Buuun
te-a pupat si ea, macar pe obraz? ce reactia a avut? incearca sa raspunzi cat mai obiectiv.

ok, maine sa nu cumva sa nu o bagi in seama!

asteapta la inceput sa vezi daca te baga ea, daca nu sa o bagi tu neaparat! eventual sa-i ceri sa iesiti undeva sau? nu stiu, e bine sa lovesti fierul cat e cald, intelegi?

| SMTHING a răspuns:

Categoric da. Bravohee hee

| neutrino a răspuns:

Te comporti normal: o cutie cu bomboane daruita nu-ti ofera si alte drepturi.

| Emilian65 a răspuns:

Gestul tau a fost foarte dragut.

| Kriss96 a răspuns:

Gestul tau a fost chiar foarte dragut happy Eu zic maine cand te duci la scoala sa fi mai indraznet daca tot o placi. Pana acum poate nu si-a dat seama dar dupa micul tau cadou simpatic sigur o sa se prinda ea de ceva. Asa ca acum e momentul sa fi mai curajos si sa te dai bine pe langa ea. Poate iese ceva. Bafta! happy

| Bolontoc_Daniel_1996 a răspuns:

A fost un gest fromos. insa maine la scoala sa o lasi pe ea sa vina la tine sa se dea in vorba cu tine, tu doar sa ii faci ochi dulci

| AlmaH a răspuns:

Da. A fost drăguț ....mai ales de la un băiat! Foarte frumos din partea ta!