| radu0908 a întrebat:

Salut astăzi si ailaltăieri am făcut sex cu prietena mea (neprotejat) in timpul actului sexual pe penis se observa un lichid nu de culoarea spermei, si eu nu am simțit niciun sentiment ca mi-am dat drumul sau ceva este posibil sa imi fi dat drumul fără sa simt?

Răspuns Câştigător
| VoidEternal a răspuns:

Era de la ea. Nu ai cum sa ejaculezi fara sa simti. Iar lichidul preejaculator este putin.

5 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

În situația prezentata de tine, nu este posibil sa rămână gravida.

| Goete a răspuns:

Faptul ca "ti-ai dat drumul" nu este un Sentiment.
Cati ani ai, sau esti prost din nastere?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alt mucos care s-a apucat de sex si habar nu are nici macar teoria....asta ca sa nu il fac prost.

| Danuts4 a răspuns:

Ce culoare avea substanta?
Poate fi secretia vaginilui
Nu am auzit despre o intamplare de acest tip pana acum, intreaba un specialist, este f serios acest subiect

| radu0908 explică (pentru Danuts4):

Era de culoare transparentă