| Robert2003Sparanghelus a întrebat:

Ati putea sa imi dati cateva sfaturi ca sa ma bag cu o fata?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

In primul rand trebuie sa te convingi ca si ea, macar te-a remarcat. Ai putea incerca sa-ti petreci cat mai mult timp in preajma ei sau prin apropierea ei dar sa faci sa te observe si ea ca sa-si dea seama ca esti acolo de fapt doar pentru ea, sa incerci sa intri cu ea in conversatii. Daca esti mai timid sau rusinos si nu indraznesti sa discuti cu ea (deocamdata) ai putea incerca sa-i transmiti prin miscari, mimica si/sau comportament faptul ca ai remarcato si ca ti-ar face placere/ai dori sa deveniti prieteni ca sa discutati.Ai putea sa o contactezi pe un site de socializare sau sa te folosesti de prietenii comuni care sa-ti fac cunostinta cu ea.Succes

| DnZuuL a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Asta mai suna si ca un drum direct in "friend zone".

| Dendoris a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Meriti diploma de excelenta in friendzone.

3 răspunsuri:
| AnduZisAlexandru a răspuns:

Sa te bagi unde? In canal?