| TaBu a întrebat:

Bai deci am o dilema :-s.
Sunt clasa a 7a am 14 ani si sunt unele fete care cred eu ca se dau la mine dar nu sunt sigur! Nu stiu cum sa imi dau seama daca o fata ma place sau doar este o buna prietena. De exemplu ma iau in brate, vorbesc mult cu mine, ma pupa pe obraz si mereu vor sa ies pe afara cu el. Nu prea stiu adica sunt unele fete pe care le plac nu stiu ce sa fac. Ajutor va rog cum imi dau seama ca ma place o fata xD nu le prea am cu relatiile si etc sunt cam bleg in domeniul asta.

3 răspunsuri:
| missoriginal a răspuns:

Pai poate chiar simt ceva pentru tine, nu cred eu ca chiar isi bat joc de tine daca te i`au in brate, te pupa etc...
Eu zic ca incercarea moarte n-are asa ca inceraca si tu sa te dai putin la ele(adica ma rog, alege una doar), si vezi cum merge
Doar asa iti vei da seama...

| Dan1989P a răspuns:

Buna! Gandeste-te ca poate vor sa isi bata joc de tine, cum ai zis chiar tu esti cam bleg in domeniul asta si ele poate si-au dat seama.Pare cam ciudat ca o fata te ia asa dintr-o data in bratemte saruta pe obraz, te i-au in brate etc. Supune-le la un test. Daca vrei putem vorbi prin mesaje...

| andy6642 a răspuns:

Bai, deci ele au o chestie pentru tine nu e treaba ta. Cand ai sa fii pregatit pentru o relatie ai sa stii si ai sa-ti alegi fata care-ti place. Ce conteaza daca iti dau atentie? Daca vrei sa fii cu una din ele, o sa fii cu una din ele.