| anonim_4396 a întrebat:

Salut baieti si fete! am nevoie mare de ajutor. cea mai buna prietena a mea sufera din dragoste ca o face sa sufere un prost rau si ea plange acum! spuneti-mi simie ce sa ii zic ...eu ma simt de vina pentru ca nu pot sa o ajut!
as dori niste cuvinte perfecte sa ii mai treaca. pentru ca eu sunt intotdeauna langa ea!

Răspuns Câştigător
| RobertClaudiu a răspuns:

Lasa ca va trece stim amandoua astea si vei gasi baiatul special care te vaface sa te simti bine nu mai plange dupa nenorocitul astanu vezi ca numa se joaca cu tine si cu mintea ta...
Restu mai bagi u
Sper ca ti-am fost de ajutor da mesaj cu ce s-a intamplat si Fundawinking

3 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Am vazut pana acum la fete plangand dupa baieti de nu le mai stiu numarul.Si ghici ce a facut demonul din mine, in loc sa lasa ingerul sa le planga pe umar:le-am dat o palma(bineinteles metaforic, vorbind) adica le-am spus ca ele sunt de vina, ca baiatul e destept pentru ca isi urmareste interesul si ca uda inutil pamantulstraight face
Fete desptepte fiind, s-au prinshappy

| cristianorudi7 a răspuns:

Ce țzâtze ai, dar cred ca nu esti u... ma rog, serios vb zi ca e o mare proasta si tampita, si ma pis pe ea

| Mihai543215 a răspuns:

Nu te mai gandi ca proasta la el uite-te la tine cum arati esti prea buna pentru el incearca usor usor sa ti-l scoti de langa suflet, o sa fie greu dar o sa iti ofer tot ajutoru pe care il pot da. Nu merita sa plangi pentru nimeni, iar cei pentru care merita nu te vor face niciodata sa plangi.