| deliutza83scumpika a întrebat:

Baieti, voua va plac lesbienele? funda! 1!

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Sincer da

16 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Mie nu-mi plac, pentru ca este ca si cand te-ai uita la cineva ca manca o savarina. Si tie iti place savarina, si ai vrea sa gusti din ea, nu? La fel si eu, sa le vad ca au ele parte de toata distractia, si eu nimic... nu-i treaba.
Cu bisexualele mai mere, ii alta treaba. Se combina ele cu ele, apoi cu mine pe rand, si toata lumea pleaca indestulata acasa.

| stef87 a răspuns:

Nu am avut de a face cu lesbiene face-to-face (sau nu s-au declarat), astfel incat nu am avut cum sa vad cum reactioneaza daca le curtez sau pur si simplu cum ma trateaza ele pe mine. Daca te uiti pe site-urile matrimoniale, lesbienele sunt respingatoare, dar Dumnezeu stie ce o fi in capul lor! Ca fetish da, ar fi ceva excitant, insa oare te alegi cu ceva de la ele sau daca te alegi de fapt nu mai sunt lesbi ci bisexuale? A?

| Wehrmacht a răspuns:

Da.

| Medema a răspuns:

Doar daca le am langa mine in pat! In rest ....nu am nici-o treaba mi se pare o chestie retardata!

| greyhound a răspuns:

In filme porno

| Danzell a răspuns:

Atat timp cat nu e nimic cu salam barbos intre picioare, si care nu da la ochiul maro, nu am nimic impotriva.

atat timp cat nu se comporta ostentativ pe strada chiar nu am nici o problema

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,n-am nimic impotriva celor care au alta orientare sexuala atata timp cat si ei nu au nimic cu minewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ce au ei in capsorul ala al lor, dar mereu am auzit ''Mi-ar place sa privesc 2''.

| ViseleSmulgGratii a răspuns (pentru anonim_4396):

Imi dau seama cu ce fel de baieti stai, mai, cumintico.

| anonim_4396 a răspuns (pentru ViseleSmulgGratii):

Putea sa pariezi ca o sa vina unul ca tine pe tema de genul.

| ViseleSmulgGratii a răspuns (pentru anonim_4396):

E bine ca te simti.

| anonim_4396 a răspuns (pentru ViseleSmulgGratii):

Si tu mirosi a gunoi de la 10 km departare, puti, mirosi, omule iesi afara.(log off)

| e1xtz a răspuns:

Daca vor sa si-o traga cu noi.happypoate..altfel, de ce ar fi funny?!

| 69AnonimuS69 a răspuns:

Daca zic direct da nu primesc funda. Daca dau un raspuns complex te plictisesti sa il citesti. Asa ca fac intre: Da, de ce nu, oricum e misto in grup cu unu pe doua. laughing

| xxxyyyzzz a răspuns:

Da. De ce nu?

| cata1998 a răspuns:

Da