| Nicusor32 a întrebat:

Salut/Buna TPU
Am in clasa o colega frumoasa de care imi place... suntem foarte buni prieteni etc... si ma gandeam sa incerc sa o sarut din senin happy ce credeti? cum ar reactiona? suntem cls a 8 a si nu e genu de fata sa ma loveasca sau sa ma injure in cel mai rau caz credu eu ca miar zice: dc ai facut asta sau ceva de genu

3 răspunsuri:
| DyNo a răspuns:

Asigurate ca si ea este atrasa de tine intr-o oarecare masura. Buna idee, daca este cat de putin atrasa de tine, poate este mai mult sau poate chiar te place, o sa te placa mult mai mult dupa ce vei face asta. In timpul sarutului vezi daca si ea se lasa "purtata" de val, si cat va dura, daca si ea va interactiona cu tine ( te imbratiseaza etc. ).
Bafta!

| MariaFcsb1 a răspuns:

Daca va spune asa ceva nu ezita sa-i zici adevarul
Spune-i ca o placi si ca nu stiai cum sa-i spui:*
Sper ca te va ajutapuppy dog eyes
Succes!:X

| Sinistratu a răspuns:

Pai daca te place va fi fericita si probabil ca te va saruta dupa ce ai sarutat-o tu...dar daca nu simte nimic pentru tine probabil te va pocti peste fatalaughing