| Nicusor32 a întrebat:

Salut/Buna TPU
Am in clasa o colega frumoasa de care imi place... suntem foarte buni prieteni etc... si ma gandeam sa incerc sa o sarut din senin happy ce credeti? cum ar reactiona? suntem cls a 8 a si nu e genu de fata sa ma loveasca sau sa ma injure in cel mai rau caz credu eu ca miar zice: dc ai facut asta sau ceva de genu
Ce ziceti sa incerc asa?

3 răspunsuri:
| RyugaHideki a răspuns:

Ar merge, dar sa nu fie prea multa lume prin zona, deoarece s-ar intimida. Nu cred ca ai spus pana acum unei fete ca o placi de fata cu mai multe persoane. Daca tu crezi ca ea simte ceva catusi de putin pentru tine, incearca. Nimic rau nu poate iesi. Sunteti minori amandoi - nu exista corupere de minori aici happy

| anss23 a răspuns:

Depinde şi de persoanlitatea acestei fete, totuşi, poate părea ca şi cum ai brusca-o. Poate acea fată încă nici nu a avut parte de primul sărut, şi nu cred că aşa ar vrea să se întâmple.Eu zic să vorbeşti cu ea şi să-i spui ce ne-ai spus şi nouă, că e frumoasă, inteligentă şi vezi care va fi reacţia ei.happy

| RemusAndrei a răspuns:

Cred ca te-ai alege cu o palma.