| Sabin_Mario_ a întrebat:

Salut, când fac sex cu prietena mea, o doare foarte tare burta, de la ce poate fi cauza?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Posibil de la ce a mancat, de la stres, de la vreo gastrita sau cien stie ce probleme medicale are ea.
Evidnet ca NU este de la sex, fiindca este imposibil sa ajungi cu penisul in burta ei!

5 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Are bebe in ea și il lovești

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dai tu prea tare ca prostea

| mihai69 a răspuns:

Câte kg ai?

| Emilian65 a răspuns:

O doare burta tare, din cauza ca tu ești prea dur când faci sex cu ea. Fii mai blând cu ea în timpul actelor sexuale viitoare.