| blue-star a întrebat:

Care este cea mai trista poveste de dragoste pe care ati trait-o?
Astept raspunsuri mai ales de la baieti.

Răspuns Câştigător
| Marius_7427 a răspuns:

Pai hai sa iti spun sa fiu primul care are curaj TItlu : sa iubesti si sa nu fi iubit sau sa iti dai seama prea tarziu... Am avut o prietena timp de 5 ani fara o luna azi am fi facut 5 ani.SI o mers relatia pana acum o luna si umpica in urma, ea a inceput sa vb mai urat cu mine si am obs o schimbare la ea dupa care i-am dat putin timp liber mai mult si dupa mi-a zis pe mess ca nu mai ne potrivim si ea stiind ca o iubesc or mai prostito si prietenele ei. Mi-a zis pe mess ca ne despartim dupa 5 ani aproape si dupa 7 zile avea alt prieten. Dupa vreo saptamana dupa ce stiam ca are alt prieten am fost la un prieten la o nunta si eram invitati amandoi nu ne-am scos o vb decat ceau, ea vb cu prietenul ei nou la telefon pe la nunta tin sa precizez ca am prins din greseala buchestu cu flori happy eu find baiat a ajuns la mine in brate si stateam la masa. Dupa sa aruncat din nou si la prins ea asa a fost sa fie. Prietenul ei a plecat la mare si dupa mai vreo saptamana o plecat si fosta pretena la mare cu fratesu la el... si deja suntem despartit de o luna si jumate si eu nu pot sa o uit inca cu toate ca nu mai exista impacare. intr-e noi 2. Asta a fost sa fie poate nu e ea aleasa. Viata merge inainte. sau na macar incerc sa mearga (nu ti-am povestit detaliat dar sper sa intelegi) Ceau si o zi buna.

6 răspunsuri:
| ATHOS a răspuns:

Eu cred frumoasa domnisoara ca fiecare poveste in care doi oameni se despart este foarte trista!

| Damian a răspuns:

Cand m-a mintit si m-a inselat, povestea se numeste viata mea

| smartalogu a răspuns:

Sa imi descriu eu aici cea mai trista poveste de dragoste? No way. Daca vrei pe privat bine daca nu sanatate.

| ea_5657 a răspuns:

Povestea meae foarte trista!

dar nu ai vrea sa vorbim pe mess!

ca e mai complicat!

iti dau id meu:beea_pink

sa ne cun!

sper ca u nu ai avut experiente de genu

| cris05 a răspuns:

Sa iubesti si sa nu fi iubit! Sa iti dai seama dupa cativa ani...

| SmackyMade2 a răspuns:

Hehe iti zic eu o poveste da nu e trista adica oleaca deci titlu nu-i dau nu vreau big grin
Mie imi placea de o fata(nu dau nume)si ei ii placea de mine imi era rusine sa ii zic...intr-o noapte am intrat pe mess am vazut-o online si am vorbit cu ea tot felul(nu i-am zis ca o plac)winking...
A 2 zi m-am intalnit cu ea la scoala am fugit spre ea si am incercat sa ii zic ca o iubesc si ca vreau sa fiu cu ea insa a fost prea tarziu ea era deja cu prietenul meu crying cel mai bun prieten si mi-am zis sa nu mai fiu prieten cu el si sa nu mai vorbesc cu acea fata...
Asa eu batman m-am dus la cea mai buna prietena a ei si i-am zis daca vrea sa fie cu mine mai mult sa o fac geloasa pe fata aia insaaaa nu a mers ba chiar am inceput sa fiu si mai gelos...m-am despartit de prietena ei si am hotarat sa trec mai departe
Dupa ce s-au certat fata d care imi place a venit la mine si a inceput sa vorbeasca cu mine dar nu am mai putut sa simt ceea ce simteam pentru ea
Sper ca v-a placuthee hee