| tavy_7886 a întrebat:

as vrea sa impartasim cele mai frumoase momente de aceea daca doriti sa imi scrieti o poveste de dragoste... cea mai frumoasa pe acre ati trait-o. pup astept raspunsuri.

Răspuns Câştigător
| koshmarul a răspuns:

Mmmmm, nu e foarte frumoasa si foarte interesanta dar e ceia ce traesc, eu is Petru am peste 15 zile 17 ani, sunt din Republika Moldova, prietena mea totdeacolo e, eram la 100km departare in moldova, nu ne cunoshteam atunci, acum ambii suntem in Italia, neam cunoscut pe net in toamna anului 2009 septemnrie, vorbeam foarte mult pe net, asa ca peste 3 luni pe 10 decembrie 2009 am fotarit sa fim iubitzi, diodata mai vorbeam si cu alte fete pe net, apoi m-am atashat asa tare de ea incit nu stiutiuceash face fara ea, ea face 16 ani peste 3 zile adica pe 22. 12. multi zic ca relatzia la distanta nu rezista mult, stii de ce, pentru ca nu se iubesc cu adevara, si fug de iubirea, caci iubirea e multa suferinta si cum majoritatea fug de suferinta putini sunt aia care iubesc cu adevarat, doua zile in urma am facut un an decind niam impartashit reciproc sentimentele, si nu niam vazut niciodata in realitate numai la webcam, pe 22 decembrie ii ziua ei si ma duc la ea, sa simt buzele care le iubesc si care le-am dorit foarte mult atita timp, asta e iubire adevarata nu bazata pe interesw proprii, as face orce sa fiu cu ea acu, asta ca am fost departe si inca suntem dar pe mut tip nea invatat sa ne pretzuim, si vom pretzuii orce clipa petrecuta impreuna, daca vrei izti mai pot povesti, si o sa-ti povestesc ce va fi cind o sa plec la ea peste 3 zile, de fapt e o problema, aicea a nins tare in orasul meu, si ma tem ca trenurile sa nu functzioneze, ce ma enerveaza italienii ashtea, asa o tara mare ar trebui sa se pregateasca de ninsori, eu ii inteleg ca aici mai ales mai la sud nu ninge aproape niciodata dar trebuie sa fie pregatitzi, asa ca tzinemi pumnii strinshi sa potajunge la jumatatea mea. id-ul meu p_pekea@yahoo.it

Poate imi spui si tu povestea ta de iubire. astept, daca tzia placut poti sa-mi dai fund ca eu nu ma suparhappyhappy

2 răspunsuri:
| adelaroman79 a răspuns:

Ce dur a fost asta...
pr lui face peste 3 zile 16 ani.adica in 22.
si el posteaza intrebarea in 20...
mai nou 20+3=22
laughing))

| angelikaa a răspuns:

Povestea mea de dragoste e una f. trista, lunga si ciudata. Daca vrei lasa-mi id-ul tau sa vorbim pe mess. Te pup