| anonim_4396 a întrebat:

Salut.Cateodata vorbesc cu o fata pe mess pe care o plac,dar niciodata nu imi zice ce fac sau sa deschida un subiect de discutie,doar eu o mai intreb cateceva, ii las timp sa ma intrebe ceva dar niciodata nu face asta.Voi ce credeti?straight face

5 răspunsuri:
| anss23 a răspuns:

Poate este ea mai timida sau vorbiti mereu cand este ocupata cu altceva si nu se poate concentra la conversatia voastra, nu stiu.laughing

| oliviaaa a răspuns:

Cred ca este indiferenta pe mine tot ma doare sufletul cind vb cu cel pe care il plac si... nimc... totul e pustiu cred ca sunt indiferenti. incearca sa vb cu ea si so intrebi de exemplu ( esti intratit de ocupata incit nu ma mai intrebi ce fac?) sau ( de ce nu imi mai scrii)? incearca eu nu am avut sanse dar tu inca mai ai succes ai grija de tine.

| вσмвση3ℓ a răspuns:

NU e interesata... big grin de pers ta.

| MetalheadSatan666 a răspuns:

Cred ca nu o interesezi ca sa ti-o spun asa. Incearca sa te apropii de ea.

| sara10MonicaMonique a răspuns:

Ori este prea timida, ori nu te place.happy