| Anonim290 a întrebat:

Vorbesc de ceva timp cu un baiat.El ma place foarte mult si vrea sa fie cu mine, dar eu nu sunt prea sigura.Adica e dragut,amabil si amuzant, dar este si putin cam afemeiat si urasc lucrul asta.Voi ce ati zice sa fac? Funda pentru cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| ROB3RT89 a răspuns:

Asta e o decizie care poti sa o iei singurica.De ce trebuie sa decida altii in locul tau? Nu exista un baiat perfect, trebuie sa-l acepti si cu inperfectiuni! Zici ca e putin cam afemeiat, judecand dupa acest criteriu, chiar nu poti sa iei o decizie?!

2 răspunsuri:
| CrazyTeenager a răspuns:

Decizia iti apartine, tu il cunosti, de ce nu i-ai da o sansa happy.

| swordfish a răspuns:

,,Follow your hearth''