| alexalx1234 a întrebat:

Salut! Ce as putea face daca nu am nimic in comun cu vreo fata? Nu vreau raspunsuri date la misto.

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Te multumesti cu ce ai alaturi de tine, parinti, chestii materiale.

| RAY a răspuns:

Dar te place la fizic?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ce ai putea face ca să ce?
Dacă vrei răspunsuri clare, pune întrebări clare, nu să ghicim noi ce ai vrea.
Există vreo fată pe lumea asta cu care să ai ceva în comun din start?

| Sofer a răspuns:

Trebuie sa găsești acele lucruri comune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să fi un bun ascultător chiar daca nu ai prea multe în comun cu ea. Chiar daca crezi că îi proastă de bubuie, trebuie sa ai bun simt și să pari interesat de ce zice. Că poate îți schimbi părerea după ce aflii mai multe despre ea.
Nu prea poți să ai nimic în comun cu vreo fata dacă tu nu ai o f*king personalitate, nu încerc să fiu rău dar așa pare din răspunsurile tale.
Măcar recunoaște.

Răspuns utilizator avertizat
| TLF92 a răspuns:

Nimic laughing uite cel mai sincer raspuns big grin

| tzionut a răspuns:

Singurul lucru de bun simt e sa cauti alta fata mai compatibila. Vrei sa te plictisesti de moarte langa un bibelou doar pentru ca e frumos si iti place?

| AndreiGheorghe96 a răspuns:

Intri pe https://csgoempire.com/r/Bae128 si devii clean!
amin?

| Alexiamano a răspuns:

Pai vorbiti, ceva tot trebuie sa aveti big grin