| EvelinaAndreea123456 a întrebat:

Ce as putea sa fac ca sa imi aduc fostul iubit inapoi sa ma iubeasca? Eu inca mai am sentimente pentru el dar el pentru mine nu.Sufar foarte mult sad

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Lasal ca stie el dc tea parasit

| Sofer a răspuns:

Nu poti forta pe cineva sa se intoarca la tine. Gaseste pe altcineva.

| alina2k18 a răspuns:

Combina-te cu altul si traieste-ti viatawinking

| ancaval a răspuns:

Nimic. Nu poți forța pe nimeni să stea lângă tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti face ceva. Daca el nu te mai iubeste, asta este. Dragoste cu forta nu se poate.

| Clytia a răspuns:

Dacă nu te iubește, nu ai ce să faci. Dragoste cu forța nu se poate. Treci peste.

| llleo a răspuns:

Sunt sigur că ești și tu conștientă de faptul că nu se poate așa ceva nici în ruptul capului. Te înțeleg, dar trebuie să înțelegi și tu că nu se poate. O să treci peste. Datorită timpului. Atât.
Spor.