| d3utzsa a întrebat:

Ce as putea sa fac ca fostul meu iubit sa se reindragosteask iar de mine?big grin

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Nicky29 a răspuns:

Cred ca cea ce ai facut si prima oar asa fi la fel de pasionala si plina de mister ca la inceput lasa sa descopere si alte parti care nu le-a vazut la tine.

| newname a răspuns:

Da tie iti trebu asta traeste mai departe fara el ca o sa vezi ca e mai bine

| gabytza387 a răspuns:

Sa faci o schimbare la tine nu stiu eu de ex ma despartisem de el si vreo 3 luni nu m-a vazut nu am vb cu el dar in schimb ma schimbasem big grin parul tot stilul meu pe care il aveam si a venit singur la mine sa ne impakam big grin