| anonim_4396 a întrebat:

Salut,ce cadou sa ii cumpar iubitei mele? ma gandeam sa ii cumpar flori, cu un biletel scris de mine cu ce simt pentru ea, ciocolata si o poza cu noi inramta :3 ce ziceti? sau ce flori sa ii cumpar? stiu ca mi-a zis ca nu ii plac trandafirii rosii, i-as lua albi thinking sau daca veti alte idei, funda :d

Răspuns Câştigător
| 4BubaNeagra a răspuns:

Daca te-ai preface ca nu sti nimic, si toate cele enumerate de tine ar veni prin curier, ar avea un impact mai mare, zic eu (mai ales cand citeste si biletelu), dar in momentul ala tu sa fi langa ea big grin

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Prea multe pretentii, trebuie sa fii nebun sa dai banii pe cineva pe care il poti schimba si sti ca nu ramane pentru tine. Prea siporos. Esti nebu-big grin

| lavinutsa a răspuns:

Eu ca fata mi-as dori un inel de argint cu o piatra in mijloc si un trandafir. cu astea nu dai gres

| Rucsiii95 a răspuns:

Cadoul e ok, dar fara ciocolata.e mult mai bine asa. Iar despre flori, mergi la o florarie, si doamna de acolo iti va recomanda ceva foarte dragut!