| UnicoolKara a întrebat:

Am si eu o rugaminte. Se apropie ziua mea si a iubitei mele si nu prea stiu ce cadou sa ii fac. Luna trecuta cand am implinit 7 luni i-am facut urmatorul cadou: un inel cu cristale Swarovsky pus intr-o cutiuta in forma de inima si am scris 109 biletele de ce o iubesc eu pe ea. Acum la 8 luni nu stie ce sa fac. Nu am nicio idee. Ma gandeam sa fac un buchet cu 7 trandafiri rosii si sa cumpar un al 8-lea trandafir artificial si sa leg de el un bilet si sa scriu ceva de genu: "Dragostea mea pentru tine va muri si te voi lasa doar atunci cand si al 8-lea trandafir se va ofilii"
Voi ce idei imi dati? Multumesc

11 răspunsuri:
| BlancaFantasma a răspuns:

Daca e adevarat tot ce ai spus,esti un baiat foarte iubitor si romantic.dar ai grija sa nu profite fata asta de tine daca tot ai atatia bani sa cumperi inele cu cristale. oricum ideea care o ai acum, cu trandafirii, e super draguta eu zic sa o pui in practica.

| UnicoolKara explică (pentru BlancaFantasma):

Bellacancion daca nu crezi pot sa-ti arat fotografii. happy. Oricum nu stiu chestia cu trandafirii mi se pare prea putin. mai voiam ceva pe langa asta.

| BlancaFantasma a răspuns (pentru UnicoolKara):

Lasa ca te credlaughing pai hai sa-ti zic.eu am vazu odata la o fata o poza pe facebook avea un trandafir de la iubitul ei.era de aur/argint nu mai tin minte, dar era superb.ti-as fi dat link dar nu mai are poza. daca tot ai bani si iti permiti incearca ceva ce nu ti se pare atat de putin.dar ai grija sa nu exagerezi, 8 luni inseamna ceva timp dar nu stiu cine in ziua de azi mai ofera inele cu cristalelaughing app cati ani ai?thinking

| UnicoolKara explică (pentru BlancaFantasma):

Pai am 18 ani. Sa nu crezi acum ca mama sau tata e vreun patron sau ceva dar pastrez asa banii. Nu sunt foarte cheltuitor. E draguta ideea cu trandafirul din argint (Marinei nu prea ii place aurul) dar nu stiu, nu ma atrage pe mine.

| HotChoclate a răspuns:

Serios?love struck ce dragut. Tine-o tot asa.Super-mega-ultra romanticlove struck

| Candace a răspuns:

Cred ca o cerere in casatorie...

| UnicoolKara explică (pentru Candace):

Nu ti se pare cam mult o cerere in casatorie? Avem amandoi abia 18 ani si aproape 8 luni de relatie

| Candace a răspuns:

Ok...scuze dar in ziua de azi esti chiar "unicool". adica nu am mai auzit pe cineva sa fie atat de atent asa ca ideile mele palesc in fata dragostei voastre. multa bafta si sa fiti fericiti!

| marina11 a răspuns:

Cred ca idee ta e foarte buna :X... daca nu. ceva mai simplu o rama cu o fotogrefie cu un moment fericit din relatia voastra X
Succes si sa`mi da`i detalii :*

| UnicoolKara explică (pentru marina11):

Nu prea ar merge, pentru ca deja am primit de la ea o rama foto digitala in forma de inima si un glob cu 2 poze ale noastre. Nu prea stiu ce sa ii fac sad. O sa revin cu detalii daca imi mai vine vreo idee

| marina11 a răspuns (pentru UnicoolKara):

Aaaaaa.n`am stiut.pai poti sa-i cumperi un colier frumos.sau scuze.nu `mi vin idei pe moment laughing