| Ionică a întrebat:

Ce conteaza intr-o relatie de cuplu: banii sau aspectul fizic? Ce ati alege dintre un om urat si bogat sau unul frumos si sarac? Multumesc!

4 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, important e sa il iubesc, nu conteaza ce statut are si daca e urat sau frumos. Dardaca ar fi sa aleg intre variantele tale as alege unul sarac dar frumos, nu as putea sa fiu pentru bani cu cineva care nu imi place, care nu ma atrage, degeaba as avea bani ca nu m-ar incalzi cu nimic, dar sa fiu cu unu sarac dar frumos si care sa il iubesc, atunci ar fi ok, pentru ca impreuna am putea sa ne ridicam de jos, de oicei cei saraci stiu ce e greu in viata si de obicei sunt ambitiosi si perseverenti si muncitori.Acestia care nu au totul de-a gata ei sunt cei indicati, deci prefer a 2-a varianta!

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

1.Aspectul
2.Frumos si sarac insa as alege unl dragut foc nici bogat nici sarac

| nicol20 a răspuns:

Da este adevarat ca as alege aspectul fizic dar in nici un caz unul frumos si sarac si stii de ce daca este frumos si prinde putere si mai ales cand da de bani i se urca la cap imi doresc unul la fel de modest ca si mine nimic mai mult

| nicobebe a răspuns:

1.Aspectul dar nici nu poti sta cu unul foarte frumos dar sarac lipit pamantul...

2.Niciodata nu trebuie sa stai cu cineva pentru bani e cel mai urath lucru, nu ca n-ar fi avantaje, dar nu t poti culca cu cineva doar pentru ca stii ca are bani si ca maine te scoate-n mall.