| KindKid17 a întrebat:

Salut! Ce inseamna daca o fata se uita la tine, zambeste si rade fara sa faci nimic, daca n-ai nimic pe fata ta?

FUNDA PENTRU RASPUNS CONCRET!

Răspuns Câştigător
| Danysan a răspuns:

Important e sa fi atent cand face asta. daca procedeaza asa cand esti cu mai multi atunci face baza de tine.dar daca face asa cand esti tu si cu ea atunci e posibil sa te placa. Unele fete isi musca buzele cand le place un baiat si sunt in preajma lui, devin agresive, sau se comporta prosteste cum e cazu tau si al ei.

2 răspunsuri:
| AlexU13 a răspuns:

Inseamna ca ii place de tine tongue (destul de mult)

| boika321 a răspuns:

Inseamna ca te place iti face semne sa te intilnesti cu ia, mie tot asa imi facea se uita tot timpul la mine si i-am propus intilire si o accptat