| 15342647 a întrebat:

Daca un baiat se uita mereu la tine si zambeste inseamna ca te iubeste sau rade de tine? voi ce spuneti

Răspuns Câştigător
| Grimmjow69 a răspuns:

Eu zic ca poate simte ceva pentru tine /sau doar se simte bine in preajma ta si daca rade probabil ai facut tu ceva, poate esti o fire amuzanta.

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Inseamna ca te simpatizeaza, te place

| OnuOnulică a răspuns:

Ambele variante.

| AndraAlee16 a răspuns:

Poate te place

| Zeblankob a răspuns:

Inseamna ca rade de tinerolling on the floor.Tu iti dai seama ca iti raspunzi singura la intrebare? Pai e logic ca daca se uita mereu la tine si zambeste, te place.Doamne,unde s-a ajuns in Romania!

| IBV a răspuns:

Nu chiar in toate cazurile poate vrea sa faca misto de tine sau vrea sa ramaneti doar amici