| Ionică a întrebat:

Ce parere aveti despre baieti virgini si fete virgine? Multumesc!

8 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, am parere foarte buna! Asta pentru ca in ziua de azi se pune foarte mult accent pe sex si majoritatea au facut-o de la varste fragede si apoi au avut si regrete unii; e foarte bine ca au stiut sa se abtina ca e destul de greu sa fi abstinent tinand cont de tentatie cat e de mare...deci felicitari celor care sunt virgini, atat fete cat si baieti!

| Alisa a răspuns:

Sunt si ei oameni la fel ca toti ceilalti. Probabil multi dintre aceste persoane asteapta persoana potrivita pentru a-i darui unul dintre cele mai pretuite daruri pe care le are. Asteapta acea persoana pe care o va iubi cu toata fiinta sa si care la randul ei ii va darui aceeasi iubire.

| Vizitiul a răspuns:

Au ramas in acest stadiu datorita unor factori, enumer doar o parte:
- abtinere
- lipsa prilejului de a face sex
- defecte fizice (in urma carora au fost refuzati de sexul opus)
Palaria jos pentru cei care se incadreaza in categoria "abtinere".

| madalicious a răspuns:

Ii respect pe toti cei care au avut taria sa isi pastreze virginitatea si nu au cedat tentatiei de a face sex. Dar numai pe cei de la 16 in sus[cu varste mari.]

| elamit a răspuns:

Una foarte buna bv lor, mai rar in zilele de azi

| Allegria a răspuns:

Pai depinde la ce varsta laughing
eu zic ca pentru fete e bine sa incepi pe la 18 ani, iar baietii pe la 17 big grin

| kiwii a răspuns:

Sunt oameni normali.nu am o parere despre ei...
Grav e de cei care nu mai sunt virgini la varste micihee hee. in rest.bravo celorlalti

| CatalinCata a răspuns:

Pentru mine, care la 27 de ani am ramas "nepatat", si pentru altii care la fel ca mine au rezistat tentatiilor lumii acesteia meschine, tot respectul, si stati linistiti, pentru ca atunci cand ne vom astepta mai putin, atunci va aparea persoana potrivita pentru noi.