| LucianR a întrebat:

Ce pot sa spun dupa un sarut? Sunt mai timid de felul meu, dar planuiesc sa imi iau inima in dinti si sa o sarut pe fata cu care vorbesc de ceva timp. Ideea e ca nu vreau sa spun ceva penibil sa stric momentul...P.S. va fi primul meu sarut. Nu am mai facut'o pana acum...

7 răspunsuri:
| Mozambic19 a răspuns:

Zambeste, frate!

| corbulalbrosu a răspuns:

Inchizi ochii.Savurezi momentul. Zambesti si ramai in espectativa.In functie de comportamentul ei daca poti reiei si experimentezi din nou.O data sau de mai multe ori si tot asa pana in momentul in care despartirea obligatorie va intrerupe placuta indeletnicire.

Răspuns utilizator avertizat
| Rapking a răspuns:

Stai linistit nu te emotiona nu exista un sfat pe care trebuie sa il urmezi, ascultati inima frate si zii ce simti dupa acel sarut eventual complimenteazo spune-i ca a fost magnific, ca a fost superb sau poti sa ii dai o nuanta mai aparte si sa aduci un pic de amuzament zambind-ui si spunand-ui ca mai vrei oricum asta va fi un moment pe care nu il vei uita niciodata asa ca mai bine lasa totul sa mearga de la sine si zii intr-adevar ce simti asa e cel mai bine fii natural ok?! hai succes!

| suntsieupetpu a răspuns:

Nu spui nimic :3 O saruti, ii zambesti (pentru ca ti-a plavut momentul thinking ) si dupa o saruti iarwinking