| Yariel13201 a întrebat:

Ce se intampla cand ai primul contact sexual cu penisul?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Nici in momentul intretinerii primului contact sexual (cel al dezvirginarii tale) si nici dupa dezvirginarea ta, penisul NU sufera nici cea mai mica modificare probabil ca in 90% din cazuri. Singura modificare posibila ar fi ruperea frenului si o sangerare de regula slaba, insa acest lucru se poate intampla destul de rar, fiindca frenul se rupe doar in cazul in care penisul este bolnav si sufera de o anumita afectiune. Sanatate!

4 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Adică vrei să știi ce se întâmplă cu penisul, nu? ei bine, nimic.
Rămânr fix la fel cum era și înainte.

| Emilian65 a răspuns:

Penisului, după primul contact sexual, nu i se întâmplă nimic.

| Hammurabi a răspuns:

Deci ai mai avut până acum contacte sexuale dar nu cu penisul?

| CodrutElian1990 a răspuns:

Se poate rupe frenul sau nu, cum ti s-a spus. E o durere doar pe moment ca atunci cand te intepi cu un ac. Daca frenul se rupe importanta este igiena in urmatoarele 2-3 zile, deoarece se poate infecta.