| Georgemy2 a întrebat:

Salut, cea mai buna prietena a mea are un iubit, cu mine vorbeste despre orice, rade la orice gluma a mea, vorbim foarte mult, ne cunoastem perfect, cu mine e asa cum e ea cu adevarat, mai nebunatica. Dar cu prietenul ei ( iubit ) nu e asa, adica se preface ca e alta persoana, calma, linistita, el n-o stie altfel. Credeti ca o sa-i tina relatia daca ea se preface ca e alta persoana?

6 răspunsuri:
| zăGhost a răspuns:

În mod normal, nu.

| AdyAdeluş a răspuns:

Bună!
Întrebarea e de ce Nu? Ști, trebuie sa fi persoana aceea perfecta pentru fiecare dacă reușești. Cu tine este mai nebuna, cu el e mai cuminte. Dar te-ai gândit și la varianta ca ea e nebuna doar cu tine și de fapt ea e Liniștită? De ce Nu? Numai ca ea încearcă sa le facă pe plac la toți. Nu o sa se întâmple nimic cu relația dar, ea nu va putea sa fie fericita lângă el dacă se preface așa mult.
Sper a te-am ajutat sa înțelegi. Baftă!

| neutrino a răspuns:

Ai mare noroc, relatia ei nu poate tine mult.