| James2016 a întrebat:

Cred ca toti va confruntati cu problema asta... Cum vorbesti cu o fata. Cum ar trebui sa te porti cu ea?
FUNDA!

8 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Cu gura, ar trebui sa ai o atitudine tupeista si sa stii sa te joci cu mintea ei daca vrei sa ii atragi atentia, daca esti un baiat cu suflet bun si manierat ai mari sanse sa fi respins si umilit

| RAY a răspuns:

O privesti in ochii mereu asta e valabil indiferent de sex crede-ma, comunici desprea ea si tu, daca ea te place va vrea sa afle mai multe despre tine, daca nu te place va evita sasi vorbeasca, daca isi comunica ca i place de un baiat s-a terminat totul sa stii asta e granita intre freindzone si iubit

Pease Allan – LIMBAJUL VORBIRII

| LoveSleep a răspuns:

Calm, fără să exagerezi, fără complimente de căcat și fără insistențe inutile.

| Florentina9210 a răspuns:

Cu grija sa nu faci praf laughing
Cum sa te comporti cu ea? : O alinti, o duci la restaurant macar o data pe luna, esti langa ea cand are nevoie de tine.

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Nu ma confrunt. Fii hotarat, vorbeste ce vrei tu sa vorbesti, nu ce vrea ea sa auda, nu azita deloc cand esti in prezenta ei. Desigur, si aceste gesturi de tachinare sa nu fie exploatate la maximum, sa nu o jignesti, trebuie sa fii jucaus si sa duci drumul pe care e ea orientata catre drumul tau.

| CravataAlbastra a răspuns:

Simplu. Te comporti normal. Vorbesti frumos, dar depinde de cat de apropiat vrei sa fi.

| Dem0N a răspuns:

In niciun caz in mediu virtual laughing Face to face cel mai bine. Si cel mai discret mod prin care sa i dai de inteles ca simti ceva pentru ea, e sa te uiti in ochii ei si sa-i zambesti. Daca-ti raspunde cu acelasi zambet ai o sansa. Daca chiar tii la ea, te vei gandii non-stop, iti vei face scenarii. Atunci inseamna ca e ceva mai mult decat standardul societatii"Are buci, o *** si am plecat"

| MentalHolocaust a răspuns:

Sa fii tu insuti si dupa totul vine de la sine happy Nu e nimic complicat laughing)