| SeRIoGa a întrebat:

SaLuT! Cu ce fel de cuvinte sa-mi numesc Iubita (Puishor, Draga...) Si ce fel De Complimente sa-i fac si >cand
ajutati-ma va rog sunt incepator in relatii si sunt cam TimiD(

Răspuns Câştigător
| Rux_4388 a răspuns:

Cuvintele trebuie sa vina de la sine din inima nu de pe net sau de altundeva poti sa ii spui cum crezi uh cum iti place tie mai mult si complimente ii faci daca vrei de fiecare data sau daca te intreaba daca ii place nu stiu hainele parul unghiile poti sa ii faci oricand un compliment...BAFTA.:*

3 răspunsuri:
| AndutzaAndu a răspuns:

Păi "puiule", sau "dragă", ce știu eu. Celelalte cu "scumpule", "iubi", "îngeraș", "iubirea mea" mi se par prea siropoase și de pițiponceală... părerea mea.
Tu trebuie să știi asta, nu să întrebi pe alții pe net cum se zice...

| BillyX a răspuns:

Iubi, Iubito, scumpo, scumpa mea, draga mea, dragostea mea, incearca vezi care dintre ele ii pica mai bine ascultati inima happy, timiditatea o sa iti treaca. treci peste fi baiat mare!

| yasser25 a răspuns:

Incearca cu sarmalutza mea mica happy In cazul asta iti recomand sa nu iti faci prietena laughing sper ca nu am fost prea dur, e aiurea sa intrebi lumea cum sa iti alinti prietena! asta o sti sau o sa aflii tu singur pe parcurs!