| MariusRC a întrebat:

Salut,cum as putea sa conving o fata care-mi place sa faca sex cu mine, este prima oara si...nu stiu cum sa o abordez in aceasta situatie...

4 răspunsuri:
| clauss a răspuns:

Serviti un pahar de vin rosu, o pupi, o saruti, o mangai, un masaj la umeri si o sa vina si sexul, putina rabdare

| neutrino a răspuns:

Sexul trebuie sa vina ca o prelungire a sentimentelor voastre si in acest caz se numeste "a face dragoste". Pentru a potoli hormonii, se face sex asa cum fac si animalele. Sex si pa! Acum, abordeaza problema in functie de situatia in care va aflati.

| Bear88 a răspuns:

Daca prin a o placea o fata te rezumi doar la a face sex, poti incepe prin a o intreba de pret, adica sa te duci la curve. Pentru cealalta varianta trebuie sa ii demonstrezi ca tii la ea. Cum? Doar tu poti afla asta.

| Ariana21 a răspuns:

O iei acasa si o iei slow....like a boss!