| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot face ca durata din timpul masturabarii sa dureze mai mult de 2-3 minute (cat e acum )?
Sincer nu vreau răspunsuri de genul : fa sex cu o fata sau alte răspunsuri prostești... vreau doar raspunsuri strict legate de ce am întrebat.

5 răspunsuri:
| stef87 a răspuns:

Vai de capul vostru! nici sa va masturbati nu stiti? si care e logica pentru care vrei o perioada mai mare la masturbare? te filmezi? Altceva in capul ala nu mai aveti, decat masturbare? Sunt atatea si atatea lucruri care pot fi facute nu sa va masturbat toata ziua!
Dar voi nu, freac-o nene! Si vorba lui Silvian, mai sus, strangeti-o, rupeti-o, ca nu mai aveti nevoie de ea! niii, nebunilor!

| darrio2007 a răspuns:

Fa-o prin bluetooth. Daca tot nu-ti convine un raspuns normal pentru intrebarea ta.

| Stropdeploaie a răspuns:

Incearca sa nu ti o mai strangi in palma!

| Alexandru2610 a răspuns (pentru Stropdeploaie):

Pai si cum altcumva as putea face?

| Mkeynes a răspuns:

2-3 minute? Eu o tin si o jumate de ora si mai mult si mai putin