| cristibaiatul a întrebat:

Salut! daca am facut sex cu partenera mea protejat, iar apoi am vrut sa incercam fara prezervativ dar bineinteles inainte de actul neprotejat am fost si m-am spalat si curatat tot dar nu am urinat, sunt sanse ca ea sa ramana insarcinata?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Șanse exista. Pe uretra poate rămâne sperma.

| Violleta2022 a răspuns:

Da, sunt sanse mari de sarcina, fiindca unicul lucru care trebuia facut, nu l-ai facut: adica nu ai urinat ca sa elimini sperma ramansa pe teava si aceea s-a scurs automat si involuntar in vagin, imediat cum a fost reintrodus.

Vin totusi si intreb: de ce nu folositi prezervativul?
De ce riscati sexul fara protectie?

| dullcat a răspuns:

Da, sunt sanse sa ramana insarcinata.

| Robert2526 a răspuns:

Depinde de mai multi factori, sanse sunt. Cand a avut ultima menstruatie?