| Axon1337 a întrebat:

Salut.
Daca fac sex protejat si inainte de a ejacula scot penisul, se poate intampla ceva? Am inteles ca este recomandat sa ejaculezi in vagin daca actul este protejat. Funda

Răspuns Câştigător
| Sk1LLeR a răspuns:

Nu se intampla nimic, dar sti cum e... nu te poti increde in prezervative, cel mai ok ar fi cand ejaculezi sa o scoti, sa verifici daca e intact, daca e... poti continua distractia happy ce zice funda aia?

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Cel putin teoretic se considera ca un prezervativ care are marimea corespunzatoare grosimii penisului si a fost montat corect, NU se poate rupe si intotdeauna va ramane intreg/intact pana la terminarea actului coital. Pe baza acestui considerent reiese cat se poate de clar ca sperma poate fi ejaculata IN prezervativ si continuat sexul pana in momentul in care penisul incepe sa-si piarda erectia. Succes si sanatate!

| Matei_Ciprian_Ciobanu_1990 a răspuns:

Din buzunar sau de unde il scoti?