| Eyo a întrebat:

Ti se poate bloca penisul in vagin?

Răspuns Câştigător
| onasis1961 a răspuns:

DA! Se numeşte penis captivus:
http://www.seximus.ro/intrebari_sex/penis_captivus.php

14 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Se poate bloca daca de exempu in momentul respectiv intra cineva peste voi si fata se sperie

suntserios
| suntserios a răspuns:

Da, se numeste medical penis captivus.

| Emilian65 a răspuns:

Este normal acest lucru, atunci cand cei doi sunt foarte excitati.

| Azµre a răspuns:

Da, și veți fi despărțiți de medic...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Evident.

| TashaUhm a răspuns:

Cu Picatura orice e posibil!laughing

| mel24 a răspuns:

Da normal ca se poate! ai grija cum il deblochezi! suna la descarcerari :rolling on the floor

| Edwward a răspuns:

Ar fi misto senzatialaughing)

| MoRtal190 a răspuns:

Da daca esti caine

| HoneyFlv a răspuns:

Da! laughing

| Alex22blue a răspuns:

Penisul se blocheaza in vagin cand fata se sperie si muschii vaginului raman blocati.

Am avut un coleg care a ramas "remorcat" asa si glumetii de pe salvare in loc sa il trateze acasa, pentru ca era posibil, au insistat sa il duca la spital, iti dai seama ce tare arata, dansa in 4 labe si el in genunchi, amandoi acoperiti intr-un cearsaf...de atunci l-am poreclit fantoma sexy laughing

| Sarai a răspuns (pentru Alex22blue):

laughing))) nu pot sa imi sterg imginea cu cei doi pe targa din minte

| CodyUchiha a răspuns (pentru Alex22blue):

Asta-i buna cand imi imaginez ma bufneste un ras rolling on the floor))))) rolling on the floor laughing