| Roberrt21 a întrebat:

Salut, daca m-am masturbat un timp si nu am ejaculat dupa iar si iar si tot asa de cateva ori se poate ca atunci cand voi ejacula sa nu ejaculez o cantitate mare? Asta am patit si nu stiu exact de ce e posibil sa fie si dinaia?

4 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Desigur. Rezervorul tău are o capacitate limitată, indiferent cât de mult te exciți fără să ejaculezi.

| Emilian65 a răspuns:

Sperma putina ai de la ejacularea in exces. Lasa-te de masturbare si vei vedea cum cantitatea de sperma creste.

| Roberrt21 explică (pentru Emilian65):

Dupa 20 minute am mai ejaculat odata si a fost o cantitate mai mare, prima data cand am facut se poate sa fie mai usor pentru ca am tot facut dupa m-am oprit si tot asa de cateva ori?

| rafostoica a răspuns:

laughing